U nás jako doma

Vila Daniel

Krásná vila pro velkou rodinu, nebo partu kamarádů, se skládá ze 3 ložnic, kuchyně, obývacího pokoje a dvou koupelen. Přímý vstup na terasu k bazénu. 

K dispozici zahradní kuchyně a krásná, velká zahrada s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm i trampolínou pro vaše děti.

Ve Vile Daniel se budete cítit jako ve francouzské Provence. Tři prostorné ložnice nabízí ubytování až osmi osobám. Obývací pokoj nabízí příjemné posezení s krbovými kamny a připojenou prostornou  jídelnou. Dvě koupelny vybavené jak masážní vanou, tak sprchovým koutem, jsou připraveny vám zajistit nezbytný relax. Kulináři a milovníci vaření ocení plně vybavenou kuchyni ve staro - francouzském stylu. V horkých dnech můžete vařit ve venkovní kuchyni, která slouží i ke grilovaní a za chladnějších večerů vás zde ohřeje plynový ohřívač. 

Rychlá Wi-Fi a komfortní pracovní kout zajistí i  práci z domu, pokud bude potřeba. K bazénu a na terasu je vstup přímo z francouzského okna v obývacím pokoji . Vaše děti se mohou vyřádit na pískovišti, klouzačce nebo houpačce.

Těšíme sa na Vás!


Vila Natálka


Dispoziční řešení 

Přízemí:

Plně vybavená kuchyně umožňuje běžnou přípravu jídel (lednice s mrazákem, trouba, mikrovlnná trouba, varná deska, myčka nádobí, kuchyňské náčiní, nádobí, servis. 

Jídelní stůl a gauč.  Obývací prostor je spojen průchodem s kuchyní. Zde je k dispozici pohodlná sedací souprava, kachlová krbová kamna,  pracovní místo pro PC. Z obývacího prostoru je možné vyjít na malou terasu před domem kde je příjemné posezení zejména při odpoledním slunci. V přízemí se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. Je zde také malá komora s doplňkovou lednicí a pračka se sušičkou.

V podkroví je prostorná ložnice s 5ti postelemi. (1x manželská postel 3x samostatná postel. 

Restaurace:

okolní vesnice nabízejí malé venkovské hospody s domácí kuchyní nebo si můžete udělat malý výlet do Jindřichova Hradce kde najdete i restaurace s mezinárodní kuchyní.

Nakupování:

v Jindřichově Hradci můžete nakoupit nejen na místním trhu a podpořit tak lokální ekonomiku, ale také zde najdete všechny obchodní řetězce s obvyklou otvírací dobou.
Servis a služby

Poskytujeme ložní prádlo, osušky, ručníky.

Základní toaletní a hygienické prostředky - snadno ekologicky odbouratelné 

Ekologické čistící prostředky 

Kuchyně - v kuchyni jsou základní běžné potraviny káva, čaj, cukr, sůl, mouka a pod.) které můžete používat a postupně je zase doplnit pro ostatní (netýká se masa, masných a uzenářských výrobků, čerstvého mléka nebo potravin s krátkou dobou použitelnosti či určené k přímé spotřebě bez tepelné úpravy). 

Neprovádíme denní úklid a výměnu ručníků.

Odpadky - třídíme :)

Krbové dřevo je možno koupit na místě 

Možnost uložení kol přímo v domě v části k tomu určené 

V případě zájmu Vám po dohodě uvaříme, připravíme catering nabo zajistíme školu vaření 

Bazén, společné prostory a domácí mazlíčci Na pozemku se rovněž nachází bazén 

Bazén - je určen pouze pro plavce a děti jej mohou využívat výhradě za dozoru rodičů. Použiti bazénu jen na vlastní nebezpečí. 

Bazén je možné využívat od 8.00 - 20.00 / později čí dříve tak, aby jste respektovali - nerušili ostatní 

Zahrada je společná pro oba domy a není oddělena ploty

Domácí mazlíčc jsou vítáni, neúčtujeme žádný poplatek.  Žádáme, ale naše hosty, aby vždy seznámili ostatní hosty a zejména děti jak se správně ke zvířeti chovat a co nemají, rádi. Uklízeli případné nehody a venčili je mimo zahrady - okolí nabízí dostek příležitostí.

Není dovoleno mazlíky koupat v bazénu !!!